Anasayfa   /   Hakkımızda

Hakkımızda

Evista Mimarlık Olarak Biz...

Hakkımızda

BİZ KİMMİYİZ
Biz Alaattin Maskan Tarafından Kurulan Evista İnşaat Ltd Şti Olarak İnşaat Sektörü Haricinde Daire İçi İç Mekan Tasarımı A dan Z ye Anahtar Teslim Tadilatlar Yaparak Plan Proje Dahilinde Bünyesinde Bulunan Mimar kadrosuyla Hizmet vermekteyiz .

Anahtar teslimi ev tadilatı
Villa tadilatı
Yazlık tadilatı
İşyeri tadilatı
Ve İç mekan Tasarımları yapmaktayız

Evista İnşaat olarak mimarlarımız tüm işlerinize ücretsiz keşif yaptıktan sonra iç mekan Tasarımlarınızı plan ve projelerinizi çizdikten sonra mutfağından banyosuna mobilyasından dolabına, elektrik tesisatından, petek,kapı, parke ve penceresine kadar anahtar teslimi işinizi yaparak sizi onlarca ustayla uğraşma zahmetinden ve sürekli tekrar tekrar artan giderlerden kurtararak Tüm işlerinizi Tek elden Sorunsusuz sekilde mimarlarımız tarafından teslim edilmektedir.

Üstelik %20 indirim ve 9 taksit fırsatıyla!

Konu tasarım tadilat ve mutfaksa adres EVİSTA MİMARLIK!

Sektörde yıllardır hizmet veren EVİSTA İNŞAAT FİRMASINA AİT mimarlık firmamız faaliyetlerine , bünyesinde çekirdekten yetişme ekiplerle ve teknik kadrosuyla müşterilerine hizmet sunmaktadır. Ekip çalışanlarını büyük bir titizlikle seçen firmamız , yapılan iş kalitesinden ödün vermeden ahlaki değerleri önemseyen bir kadroya sahiptir. Kendi bünyemizdeki ekipleri seçerken ön plana aldığımız iş kalitesi ve ahlaki değerler , iş ortaklarımızı seçerken dikkat ettiğimiz en büyük unsurlardır.

Vizyonumuz

Personelimizin, tedarikçilerimizin ve müşterilerimizin takım anlayışı içinde çalışacağı bir iş ortamı oluşturarak kaliteli ürünler ve yapılar inşa edip sektörünün gelişimine ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik; ihtiyaçlarına uygun, ekonomik, sağlam, kaliteli, katma değeri yüksek ürünler ve yapılar inşa etmektir.

 

Detaylı Bilgi İçin